450VXR82MEFCSN30X25
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450VXR82M
450VXR82MEFCSN30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450VXR82MEFCSN30X25, 82 µF kapasitansı ve 450V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalara uygun bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa türü ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 784 mA, 120 Hz'de 560 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel elektronik devreler içinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 784 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 560 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V