450VXR270MEFCSN35X45
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450VXR270MEF
450VXR270MEFCSN35X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450VXR270MEFCSN35X45, 270 µF kapasitanslı ve 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal kasa tipi ile Through Hole montajına uygun olan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile tasarlanan kondansatör, 10 kHz'de 1.666 A ve 120 Hz'de 1.19 A ripple akımına dayanıklıdır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, motor kontrolörleri ve elektronik cihazlarda filtrele ve enerji depolama görevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.666 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V