450VXR270MEFC35X45
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450VXR270M
450VXR270MEFC35X45 Hakkında
Rubycon 450VXR270MEFC35X45, 270 µF kapasitansına sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipiyle PCB'lere dikey olarak monte edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 10 kHz'de 1.666 A ve 120 Hz'de 1.19 A ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve ses sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.666 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V