450VXR180MEFCSN35X35
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450VXR180MEF
450VXR180MEFCSN35X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450VXR180MEFCSN35X35, 180 µF kapasitansına sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolaylıkla entegre edilebilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisi veren bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 1.218 A @ 10 kHz ripple current özelliği ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Through-hole montaj tipi sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.218 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V