450VXR180MEFC35X35
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450VXR180M
450VXR180MEFC35X35 Hakkında
Rubycon 450VXR180MEFC35X35, 180 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile +105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 7000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.218 A, 120 Hz'de 870 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, invertör devreleri, endüstriyel elektronik sistemleri ve yüksek voltajlı uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.218 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V