450VXH560MEFC35X45
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450VXH560MEFC
450VXH560MEFC35X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450VXH560MEFC35X45, 560 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılan bu snap-in tipi kondansatör, radial can paketlemesinde sunulmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 10 kHz'de 3.024 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, UPS sistemleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında genel amaçlı kullanım için tasarlanmıştır. Polar yapısı nedecesine uygun kutuplama gerektirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.024 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.16 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V