450VXH390MEFC35X35
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450VXH390MEFC
450VXH390MEFC35X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450VXH390MEFC35X35, 390 µF kapasitansı ve 450 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paketlemesi ile Through Hole montajı destekler. 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür süresi ve ±20% toleransta çalışır. -25°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir. 10 kHz'de 2.436 A, 120 Hz'de 1.74 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, enerji depolama devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılan polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.436 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.74 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V