450VXH180MEFCSN22X40
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450VXH180MEFCSN22X40
450VXH180MEFCSN22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450VXH180MEFCSN22X40, 180 µF kapasitansına sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt takılır. Radial, Can - Snap-In paket tipinde sunulan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleranslı, polar yapısı sayesinde enerji depolama, güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı DC uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 1.778 A ve 120 Hz'de 1.27 A ripple akım kapasitesi mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.778 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.27 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V