450VXH150MEFC25X30
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450VXH150MEFC
450VXH150MEFC25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450VXH150MEFC25X30, 150µF kapasitansı ve 450V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 5000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta belirlenmiş olup, ±20% toleransa sahiptir. -25°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, yüksek frekans (10 kHz) uygulamalarda 1.568 A ve düşük frekans (120 Hz) uygulamalarda 1.12 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.568 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V