450VXH150MEFC22X35
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450VXH150M
450VXH150MEFC22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450VXH150MEFC22X35, 150 µF kapasitansli, 450V rated voltajli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can snap-in paketleme ile through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, 10 kHz'de 1.582 A ve 120 Hz'de 1.13 A ripple akım taşıyabilir. AC/DC power supply, endüstriyel kontrol, aydınlatma ve tüketici elektronikleri gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.582 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V