450VXH120MEFC22X30
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450VXH120MEFC
450VXH120MEFC22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450VXH120MEFC22X30, 120 µF kapasitanslı, 450 V rated gerilimde çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in can paketlemesi ile through-hole montajına uygun bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 1.372 A, 120 Hz'de 980 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve yüksek gerilim devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.372 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 980 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V