450VXH100MEFCSN22X25
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450VXH100MEFCSN
450VXH100MEFCSN22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450VXH100MEFCSN22X25, 100 µF kapasitansı ve 450V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -25°C ile +105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve polar yapıyla, 10 kHz'de 1.19 A, 120 Hz'de 850 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.19 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 850 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V