450VXG82MEFC22X25
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450VXG82MEFC22X25
450VXG82MEFC22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450VXG82MEFC22X25, 82 µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür @ 105°C ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, amplifikatörler, inverterler ve endüstriyel elektronik devrelerde yer alır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 10 kHz'de 1.064 A ve 120 Hz'de 760 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile standart PCB'lere doğrudan entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.064 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 760 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V