450VXG560MEFC35X50
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450VXG560MEFC
450VXG560MEFC35X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450VXG560MEFC35X50, 560 µF kapasitansa ve 450 V nominal gerilime sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi verir. 10 kHz'de 3.164 A ve 120 Hz'de 2.26 A ripple akımını taşıyabilen bu komponent, güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı yüksek gerilim elektronik uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.164 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V