450VXG270MEFCSN25X50
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450VXG270MEFCSN
450VXG270MEFCSN25X50 Hakkında
Rubycon üretimi 450VXG270MEFCSN25X50, 270µF kapasitanslı radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 2.296A, 120 Hz'de 1.64A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, frekans dönüştürücüler ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.296 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.64 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V