450VXG270MEFC30X35
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450VXG270M
450VXG270MEFC30X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450VXG270MEFC30X35, 270µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömrü ve ±20% toleransı ile özellikleri standart endüstriyel uygulamalar için uygundur. 10 kHz'de 2.114A ve 120 Hz'de 1.51A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. -25°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı sayesinde güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.114 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.51 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V