450VXG220MEFCSN25X40
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450VXG220ME
450VXG220MEFCSN25X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450VXG220MEFCSN25X40, 220 µF kapasitansı ve 450V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutulanmış bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile tasarlanan kondansatör, 10 kHz'de 1.96 A ve 120 Hz'de 1.4 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.96 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V