450VXG180MEFCSN25X35
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450VXG180MEFCSN
450VXG180MEFCSN25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450VXG180MEFCSN25X35, 180 µF kapasitansa sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montajlı, snap-in yapılı bu bileşen genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür süresi (105°C'de) sunan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. High frequency'de 1.722 A (10 kHz) ve low frequency'de 1.23 A (120 Hz) ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve yüksek voltaj devrelerinde tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.722 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V