450VXG150MEFC25X30
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450VXG150MEFC
450VXG150MEFC25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450VXG150MEFC25X30, 150 µF kapasitansına ve 450V nominal gerilime sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu bileşen, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. -25°C ile +105°C arasında çalışan kondansatör, 10 kHz'de 1.526 A ve 120 Hz'de 1.09 A ripple akımını tolere edebilmektedir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye entegre edilen bu genel amaçlı kondansatör, güç kaynakları, invertörler, endüstriyel uygulamalar ve yüksek voltajlı devreler gibi uygulamalarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.526 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V