450VXG120MEFC22X35
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450VXG120MEFC
450VXG120MEFC22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450VXG120MEFC22X35, 120 µF kapasitanslı, 450V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ve 105°C'de 5000 saat ömür ile genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışır. 10 kHz'de 1.4A, 120 Hz'de 1A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V