450VXG100MEFCSN22X30
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450VXG100MEFCSN
450VXG100MEFCSN22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450VXG100MEFCSN22X30, 100 µF kapasitansına ve 450 V nominal voltaja sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In kasa tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 5000 saat ömüre sahiptir. ±20% tolerans ile tasarlanmış olup, 10 kHz'de 1.232 A ve 120 Hz'de 880 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.232 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V