450USH330MEFC30X30
CAP ALUM 330UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450USH330MEFC
450USH330MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450USH330MEFC30X30, 330µF kapasitansla 450V yüksek gerilim uygulamaları için tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montajı ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür @ 85°C ile genel amaçlı endüstriyel, güç kaynağı, invertör ve motor kontrol devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 2.996 A, 120 Hz'de 2.14 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans filtreleme görevlerini yerine getirir. Çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 85°C arasındadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.996 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.14 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V