450USH270MEFCSN25X35
CAP ALUM 270UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450USH270M
450USH270MEFCSN25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450USH270MEFCSN25X35, 270 µF kapasiteli ve 450V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine uygun olan bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saatlik ömre sahiptir. 10 kHz'de 2.842 A, 120 Hz'de 2.03 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Radial, can paket tasarımı sayesinde PCB'lerde kolay yerleştirilmesi sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.842 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.03 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V