450USG82MEFCSN20X25
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450USG82ME
450USG82MEFCSN20X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450USG82MEFCSN20X25, 82 µF kapasitanslı ve 450 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal montajlı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değeriyle, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.162 A ve 120 Hz'de 830 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.162 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 830 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V