450USG680MEFCSN35X50
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450USG680MEFCSN
450USG680MEFCSN35X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450USG680MEFCSN35X50, 680 µF kapasitanslı, 450V voltaj değerlendirilmiş polar alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (85°C'de) sağlar. Yüksek frekans ripple akımı 4.2A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı 3A @ 120 Hz'dir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. Through-hole montajı sayesinde endüstriyel ve komersyal elektronik devrelerde filtre, tampon ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V