450USG560MEFCSN35X40
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450USG560MEFCSN
450USG560MEFCSN35X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450USG560MEFCSN35X40, 560 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasındaki sıcaklık aralığında işlem görebilir. 85°C'de 3000 saatlik ömür süresi ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 10 kHz frekansında 3.948 A ripple akımı yönetebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.948 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.82 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V