450USG470MEFC35X40
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450USG470M
450USG470MEFC35X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450USG470MEFC35X40, 470 µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal kutu tipi paketlemesi ile through-hole montaj uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanan bu kondansatör, -25°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 3.724 A ve 120 Hz'de 2.66 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve yüksek voltaj devreleri için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.724 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.66 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V