450USG270MEFC30X30
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450USG270MEFC
450USG270MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450USG270MEFC30X30 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 270 µF kapasitans ve 450 V nominal gerilim ile tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun olup, genel amaçlı kullanımlar için uygundur. ±20% tolerans ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 2.534 A ve 120 Hz'de 1.81 A ripple akımı kapasitesine sahip olan komponent, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.534 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.81 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V