450USG180MEFCSN22X40
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450USG180MEFCSN
450USG180MEFCSN22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450USG180MEFCSN22X40, 180 µF kapasitansı ve 450V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömrü garanti eder. ±20% tolerans ile tasarlanan kondansatör, 10 kHz'de 1.96 A ve 120 Hz'de 1.4 A ripple akımı değerlerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük frekans uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.96 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V