450USG150MEFCSN25X25
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450USG150MEFCSN
450USG150MEFCSN25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450USG150MEFCSN25X25, 150 µF kapasitansına ve 450V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile Through Hole uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömür sunmaktadır. 10 kHz'de 1.806 A ve 120 Hz'de 1.29 A ripple current değerlerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.806 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.29 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V