450USG150MEFC22X35
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450USG150MEFC
450USG150MEFC22X35 Hakkında
Rubycon 450USG150MEFC22X35, 150 µF kapasitans değerine sahip 450 V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığına dayanıklıdır ve 85°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.806 A ve 120 Hz'de 1.29 A ripple current kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve düzenleme devreleri ile yüksek voltaj devrelerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.806 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.29 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V