450USC56MEFCSN20X25
CAP ALUM 56UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450USC56MEFCSN
450USC56MEFCSN20X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450USC56MEFCSN20X25, 56 µF kapasitans değerine sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu komponent, 85°C'de 3000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtering devrelerinde tercih edilir. 854 mA @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 610 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesiyle tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 854 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V