450USC270MEFCSN30X35
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450USC270MEFCSN
450USC270MEFCSN30X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450USC270MEFCSN30X35, 270 µF kapasitansına sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahip olup, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans değeri ile üretilmiştir. 10 kHz'de 2.646 A ve 120 Hz'de 1.89 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.646 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.89 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V