450USC180MEFCSN22X45
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450USC180MEFCSN
450USC180MEFCSN22X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450USC180MEFCSN22X45, 180 µF kapasitansı ile 450V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygundur. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 1.848 A ve 120 Hz'de 1.32 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.848 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.32 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V