450USC180MEFC30X30
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450USC180MEFC
450USC180MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450USC180MEFC30X30, 180µF kapasitansa ve 450V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponent, 85°C'de 3000 saatlik ömür süresi ile tasarlanmıştır. -25°C ile 85°C arasında çalışan komponent, 10 kHz'de 2.03A ve 120 Hz'de 1.45A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, motor sürücüleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak uygulanmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.03 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V