450USC150MEFC22X40
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450USC150MEFC
450USC150MEFC22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450USC150MEFC22X40, 150 µF kapasitansı ve 450V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip olan bu komponent, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 3000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. ±20% toleransı ile sunulan kondansatör, 10 kHz'de 1.652 A ve 120 Hz'de 1.18 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.652 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V