450USC120MEFCSN25X30
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450USC120MEFCSN
450USC120MEFCSN25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450USC120MEFCSN25X30, 120 µF kapasitansına sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal montaj türü ile PCB'ye kolayca yerleştirilir. ±20% tolerans ve -25°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığı aralığında çalışır. 85°C'de 3000 saatlik ömür elde eder. Yüksek frekans (10 kHz) için 1.526 A, düşük frekans (120 Hz) için 1.09 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektronik cihazlar ve ses ekipmanlarında kullanılır. Kutuplu yapısı sayesinde yüksek voltaj uygulamalarında güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.526 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V