450USC100MEFCSN25X25
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450USC100MEFCS
450USC100MEFCSN25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450USC100MEFCSN25X25, 100 µF kapasitans değerine sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In montaj tipi ile through hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile -25°C ile 85°C arası işletme sıcaklığında çalışabilir. 85°C'de 3000 saat ömür süresi garantilenmiştir. 10 kHz'de 1.358 A ve 120 Hz'de 970 mA ripple current değerlerine sahiptir. Güç kaynakları, filtrelem devreleri, UPS sistemleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.358 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 970 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V