450TXW82MEFR16X40
CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
450TXW82MEFR
450TXW82MEFR16X40 Hakkında
Rubycon 450TXW82MEFR16X40, 82 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 12000 saatlik ömür süresi (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında işletilir. Düşük frekans ripple akımı 680 mA @ 120 Hz, yüksek frekans ripple akımı 1.02 A @ 100 kHz seviyesindedir. Güç kaynakları, amplifikatörler, filtre devreler ve diğer AC/DC dönüştürücü uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.02 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 680 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V