450TXW82MEFC18X30
CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450TXW82MEFC
450TXW82MEFC18X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450TXW82MEFC18X30, 82 µF kapasitanslı, 450V rated gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direk lehimleme yapılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 12000 saat ömürlüğü garantilenir. 100 kHz'de 975 mA, 120 Hz'de 650 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, motor kumanda devreleri ve ses amplifikatörü gibi analog ve güç elektronik devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 975 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V