450TXW68MEFC16X35
CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450TXW68MEFC
450TXW68MEFC16X35 Hakkında
450TXW68MEFC16X35, Rubycon tarafından üretilen 68 µF kapasitansı ve 450V rated voltage'ına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ±20% tolerans ile ±20% tolerans ile stabil performans sunar. 105°C'de 12000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. Yüksek frekansta (100 kHz) 885 mA, düşük frekansta (120 Hz) 590 mA ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audioamplifikasyon devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 885 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 590 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V