450TXW47MEFC16X25
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450TXW47MEFC
450TXW47MEFC16X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450TXW47MEFC16X25, 47 µF kapasitansı ve 450V nominal voltajı ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sağlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. 105°C sıcaklıkta 12.000 saatlik ömür ile, -40°C ile +105°C arasında çalışır. 100 kHz'de 660 mA ve 120 Hz'de 440 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılmak için uygundur. Ürün şu anda discontinued statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 660 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 440 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V