450TXW39MEFR10X50
CAP ALUM 39UF 20% 450V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
450TXW39MEFR
450TXW39MEFR10X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450TXW39MEFR10X50, 39 µF kapasitanslı ve 450V rated voltage özelliğine sahip radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile 12000 saat ömür garantisi (105°C'de) sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 615 mA ve 120 Hz'de 410 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı endüstriyel ve ticari elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler, frekans dönüştürücüler ve filtre devrelerinde kullanılır. Yüksek voltaj uygulamalarına uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 615 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 410 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V