450TXW33MEFC12.5X30
CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450TXW33MEFC
450TXW33MEFC12.5X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450TXW33MEFC12.5X30, 33 µF kapasitansli, 450V rated voltajinda radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipine sahip olan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 12000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekansta (100 kHz) 555 mA, düşük frekansta (120 Hz) 370 mA ripple akımı kapasitesi vardır. Gücü çalışmayan sistemlerdeki devre kartlarından temizlenmesi gereken (Obsolete) bu komponent, enerji depolama, filtre ve geçiş uygulamalarında yer almıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 555 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 370 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V