450TXW150MEFC18X45
CAP ALUM 150UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450TXW150MEFC
450TXW150MEFC18X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450TXW150MEFC18X45, 150 µF kapasitansa ve 450 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj türüne uygun olan bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 105°C arasındadır. 12000 saatlik ömür ömrü 105°C sıcaklıkta garanti edilmektedir. ±20% tolerans ile belirtilen bu kondansatör, 100 kHz'de 1.42 A ve 120 Hz'de 950 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolamada kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama ile bağlanması gereklidir. Not: Bu ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.42 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V