450PX47MEFC16X31.5
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450PX47MEFC
450PX47MEFC16X31.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450PX47MEFC16X31.5, 47 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel donanımlarda filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 232.5 mA ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans devrelerinde etkili filtre sağlar. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 232.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 155 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V