450PK1MEFC6.3X11
CAP ALUM 1UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450PK1MEFC
450PK1MEFC6.3X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450PK1MEFC6.3X11, 1 µF kapasitanslı ve 450V değerlendirilmiş gerilime sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan lehimleme ile bağlanır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür elde eder. ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 24 mA ve 120 Hz'de 16 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve ayrıştırma uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V