450MXK680MEFCSN35X40
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450MXK680MEFCSN
450MXK680MEFCSN35X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXK680MEFCSN35X40, 680 µF kapasitansına ve 450 V anma gerilimi ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 105°C'de 3000 saat ömür ile genel amaçlı uygulamalar için uygun olan bu kondansatör, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 3.024 A ve 120 Hz'de 2.16 A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi sayesinde konvansiyonel PCB'lere entegrasyonu kolaylaşır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.024 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.16 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V