450MXK680MEFC35X45
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXK680MEFC
450MXK680MEFC35X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXK680MEFC35X45, 680 µF kapasitans değerine ve 450 V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanan bu komponent, through-hole montaj yöntemi ile PCB'ye sabitlenir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 3.332 A ve 120 Hz'de 2.38 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.332 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V