450MXK470MEFCSN25X55
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXK470MEFCSN
450MXK470MEFCSN25X55 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXK470MEFCSN25X55, 470 µF kapasitans ve 450V rated voltaja sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygun olup, genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans aralığında çalışan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığına sahip ve 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 3.094 A, 120 Hz'de 2.21 A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.094 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.21 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V